Ayrılık Mevsimi, Pandemi ve İlişkiler!

Aklıma Takılanlar’da bu hafta Alper Sesli’nin konuğu sevgili Uzman Psikolog Ahu Köseoğlu….  

Yaşamımız boyunca kimi zaman ilişkilerimizde anlaşılamamak, yetememek, kabul edememek, birey olamamak gibi bir çok soruyu kendimize sormuş olabiliriz.

Bu sorular ve sorgulamalar aslında çoğu zaman sürdürülebilir birçok ilişkininde yokedicisi olmıştur. Elbette yaşamı ve değin yaşadıklarımızı sorgulayabiliyorsak şüphesiz ikili ilişkilerimizde sorgulayabiliriz.

Tamda tüm bunların üzerine gelen küresel bir pandemi fırtınası ile evlere kapndık ve daha yoğun yaşadık ilişkilerimizi olumlu yada olumsuz anlamda…

Tüm bunları “Ayrılık Mevsimi, Pandemi ve İlişkiler!” üst başlığı ile akla takılanları konuşuyorlar…

#AhuKöseoğlu #AlperSesli #reportare #AklımaTakılanlar #psikoloji #pandemi #aile #evlilik #ilişki #kadın #erkek
Benzer İçerikler
Devamı

Metaverse’de Eğitim…

Bu hafta #AklımaTakılanlar’da Alper Sesli’nin konuğu akademisyen ve iletişimci Dr. Okan Tanşu… Alper Sesli ile Dr. Okan Tanşu…

Reportare, dünyada ve Türkiye’de yaşanan sosyal, çevresel, ekonomik ve siyasal olayları analiz eden, bu alanlarda farklı görüşlere sahip programcı ve konukları ile yaşanan sorunlara yapıcı çözümler sunmayı amaçlayan tam bağımsız bir ortak yayın inisiyatifidir.

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli içerikler sunabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Youtube KATIL botunu üzerinden bize katkıda bulunabilirsiniz.

KATIL