Ne Bu Şiddet Bu Celal?

Konuşmadıklarımız | 17 Ocak 2023

@SinanDirlik ‘in konuğu  @ProfDrArifVerimli. “Ne Bu Şiddet Bu Celal?” diyeceğiz ve toplumsal hayatımızın her alanına yayılan şiddet konusunu ele alacağız. Kadınlara, çocuklara, hayvanlara, birbirimize karşı artan şiddetin kaynağında ne var? Şiddet neden bu kadar yayıldı ve nasıl bu kadar kanıksandı? Öfke ne zaman ve neden kontrolden çıktı? Öfkeyi nasıl kontrol altına alacağız? Öfke ve şiddetle nasıl başedeceğiz?”

#reportare #sinandirlik #arifverimli #konuşmadıklarımız #kadın #çocuk #hayvan #öfke #öfkekontrolü

Benzer İçerikler
Devamı

Produksiyonun A – B – C’si

Leman Yılmaz‘ın hazırlayıp sunduğu Sahne Arkası programının konuğu Umut Kurc ile Produksiyonun A – B – C’si konuşuyorlar.…
Devamı

Ah Bu Hayat Çekilmez! Gerekçemiz Hayat mı?

​@SinanDirlik ve Kültegin Ögel’in hazırlayıp sunduğu “Kültegin Ögel ile Bağımsız Hayat”ta bu programda bağımlılığın gerekçesi olarak ileri sürülen “Hayat…
Devamı

Civaknasiya muzîka kurdî…

Civaknasiya muzîka kurdî… Em ev hefte hunermedê kurd Kasim TAŞDOGAN dikin mêvan û derbarê civaknasiya muzîka kurdî û…

Reportare, dünyada ve Türkiye’de yaşanan sosyal, çevresel, ekonomik ve siyasal olayları analiz eden, bu alanlarda farklı görüşlere sahip programcı ve konukları ile yaşanan sorunlara yapıcı çözümler sunmayı amaçlayan tam bağımsız bir ortak yayın inisiyatifidir.

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli içerikler sunabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Youtube KATIL botunu üzerinden bize katkıda bulunabilirsiniz.

KATIL