Aleyna Tilki Kendisini Hedef Gösterenlere Seslendi: Şeytanın Kendisi Sizsiniz!

0
207

Şarkıcı Aleyna Tilki, kendisini sosyal medyadan hedef gösteren Prof. Çoban Turan isimli bir hesaba tepki gösterdi: “Sizin gibi insanlar yüzünden artık dünyanın bir simülasyon olduğuna inanıyorum ve kendimi dünyadan çok kopuk hissediyorum. Şeytanın kendisi sizsiniz…”

Şarkıcı Aleyna Tilki, 10 Aralık 2018 tarihli Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni‘nde en iyi pop kadın şarkıcı ödülü almıştı. Tilki, ödülü almaya şeytan temalı bir kostümle çıkmış ve “Ne kadar üzülsem ve kırılsam da hep pespembe bir Aleyna Tilki’ydim ekranlarda. Çünkü beni 14 yaşımda tanıdınız hepiniz. Ama aslında ben hiç çocuk olmadım. O yüzden Aleyna Tilki olmayı o kadar sevdim ki çocuk olmak istediğimde, pembe giyinmek istediğimde kendime o karakteri yarattım,” şeklinde bir konuşma yapmıştı.

Bir süredir sosyal medyada bu konuşma ve Aleyna Tilki’nin kostümü yeniden gündem oldu. Prof. Çoban Turan isimli bir hesabın, Tilki’nin konuşmasını paylaşarak “Aleyna Tilki: ‘…O karakteri yarattım.’ Televizyonda insanlar çok kolay ünlü olur, eğer şeytana tapıyorsalar” ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Tilki, “Yaşadığım sayısız istismar ve bu kariyer yüzünden hissettiklerimi kaldıramadığım için başka personalar yaratarak devam edebildim. Sizin gibi insanlar yüzünden artık dünyanın bir simülasyon olduğuna inanıyorum ve kendimi dünyadan çok kopuk hissediyorum. Şeytanın kendisi sizsiniz…” sözleriyle hem sektörde yaşadığı zorlukları hem de kendisini kostümü nedeniyle hedef gösterenlere tepki gösterdi.

Aleyna Tilki kendisini hedef gösterenlere twitterdan seslendi: Şeytanın Kendisi Sizsiniz!