Yeni bir bahar, yeni heyecanlar…

0
139

Merhaba,

Bahar kendini inceden göstermeye başladı ve biz Reportare ailesi olarak önümüzdeki günlerde baharın da getirdiği enerji ile daha çok çalışmaya, sizlere daha da keyifli yazılar, söyleşiler sunmaya hazırlanıyoruz. Bu hafta yine aramıza yeni katılanlar var.

Leman Yılmaz bu haftadan itibaren sizlere kültür sanat gündeminden haberler verecek, söyleşiler yapacak. Bu haftanın röportajı ise yine Ulvi Yaman’dan geldi. Mehmet Şafak Sarı Gözetim Kapitalizmi serisine devam ediyor. Onur Uğur ise bize imitasyon, çakma ve taklit ürünlerin hikayesini aktarıyor. Ozan Diler bizi yine fantastik edebiyat dünyasında yeni bir yolculuğa çıkarırken, Karga Kafası‘nda bu hafta Nevruz Bayramı var. Ben de yeni sezon öncesi bu sezon nerelerde dalış yapılabilir? sorusuna yanıt aradım. Bu hafta Özgür Uçkan’ı John Lurie & The Lounge Lizards üzerine yazdığı bir yazısı ile anıyoruz.

Her hafta olduğu gibi biz bu haftanın sayısını hazırlarken yine çok keyif aldık, umarız siz de bu haftanın sayısını yine bizim hazırladığımız kadar keyifle okur ve bir sonraki haftaya kadar güzel bir hafta geçirirsiniz.

27 Mart 2022

İstanbul

Tamer Durak