Aleyna Tilki: Sahneye Çıkmam Engelleniyor

0
378

Aleyna Tilki sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda müzik sektörünü eleştirdi ve sahnelere çıkışının engellendiğini söyledi.

Müzisyen Aleyna Tilki sosyal medya hesabından bir video paylaşarak müzik sektöründe kimi çevrelerin sahneye çıkmasını engellediğini, konserlerinin çıkmak istemediği salonlara konulmak istendiğini söyledi. Sektörde hiçbir şekilde dayanışma görmediğini aksine engellendiğini dile getiren Aleyna Tilki, çocukluğundan beri kendisini vicdansızca çalıştıran kişileri seyircisine şikayet etti:

“Varoluşumdan ve duruşumdan dolayı sahnelerimin iptal edildiğini, bazı yerlerden banlandığımı artık zaten biliyorsunuz. Bir de beni çocukluğumdan beri canım pahasına vicdansızca çalıştıran insanlar, bugün daha fazla para kazanmak için beni ait olduğum sahnelerden alıkoymaya çalışıyorlar. Ve beni çalıştıranların yanındaki sektörü domine eden sanatçılar da, bu durumu en çok destekleyen insanlar. Hem de çok iyi bildiğiniz isimler bunlar.

“Ait olduğum yerde şarkı söylemek”

“Benim hayatımda sizin hayalinizdeki paradan çok daha büyük bir konforum var o da ait olduğum yerde şarkı söylemek! Şarkı söylemeyi çok özledim ve seyircim bu yılbaşında benden konser bekliyor! Bu olayı sadece beni dinlemek isteyenler çözebilir… Çünkü onlar yine benim çıkardığım şarkıları dinlemeye devam ediyorlar. Gerisini de canım Allah’ıma şikayet ediyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz